SHËNDETI JUAJ ËSHTË MISIONI YNË
Lokacioni
Rr. Shkupit Llamella A, Nr 5 Prishtinë
Orari i Punës
E Hënë- E Shtune: 11AM-7PM
Na Kontaktoni
( 044 ) 849 -775
Shitje!

Mjeshtër i Shitjës

Çmimi origjinal qe: €80.00.Çmimi i tanishëm është: €40.00.

Përshkrim

• Bëhuni mjeshtër i shitjës në mënyrë natyrale me hipnoterapi
• Filloni që me të vërtetë të besoni në veten tuaj për të ecur përpara dhe për të arritur potencialin tuaj të vërtetë
• Programoni veten për ndryshim derisa ju fleni
• Programi më efektiv në Kosovë
• Këtë ingjizim MP3 mund ta bleni tash online dhe ta ndëgjoni përmes telefonave tuaj mobil

Përmirësoni aftësitë tuaja të shitjes me Hipnoterapi!

Çfarë e ndan një shitës të suksesshëm nga ata që luftojnë vetëm për të bërë një shitje të vetme? Pse disa shitës nuk arrijnë të krijojnë një lidhje me blerësit e tyre të mundshëm, ndërsa të tjerët gjithmonë përfundojnë me një fitore? Ka shumë faktorë që ndikojnë në këto përgjigje, por një gjë është e sigurt; për të pasur sukses në shitje duhet të keni besim.

Tingëllon e lehtë, ndoshta edhe pak e lezetshme, por është e vërtetë. Shitësit më të suksesshëm do t’ju thonë se ata bëjnë shumë pak “shitje” aktuale. Ata thjesht besojnë në veten e tyre, besojnë në produktin dhe besojnë në shitje. Kjo nuk do të thotë të jesh një shitës shtytës që është kryelartë dhe arrogant, gjë që mund të jetë e pakëndshme dhe të ketë efektin e kundërt. Do të thotë të jesh vetvetja, të jesh pozitiv dhe të jesh bindës në ndërveprimet me klientët.

Ka shumë libra të shkruar mbi temën e shitjes, por a ju ndihmojnë ata të bëni ndryshime në thelbin tuaj? Vetëbesimi nuk mësohet vërtet, aq sa gjendet. Ju tashmë keni gjithçka që ju nevojitet për të arritur sukses në shitje. Thjesht duhet të zhbllokoni potencialin tuaj dhe hipnoterapia mund t’ju ndihmojë, sepse duke komunikuar me mendjen tuaj të nënndërgjegjeshme ju hapni derën për një komunikim më të mirë mes vetes dhe të tjerëve. Ky është çelësi i suksesit në shitje.

Imagjinoni si do të ishte:

Krijoni lidhje të menjëhershme me klientët!
Shprehuni në mënyrë autentike në mënyrën tuaj!
Bindini me hijeshi të tjerët në një situatë të favorshme!

Hipnoterapia shpesh përshkruhet si “arti i komunikimit me shmangien e konfliktit”. Një përshkrim i tillë i hipnozës mund të përdoret po aq lehtë për të përshkruar artin e shitjes.

Ata janë një ndeshje e përsosur dhe ky shkarkim CD/MP3 i vetë hipnozës është krijuar posaçërisht për të rritur besimin tuaj në shitje përmes komunikimit më efektiv. Me dëgjimin e rregullt, do të bëheni më të relaksuar në ndërveprimet tuaja me njerëzit dhe do të keni besim në rritje për të folur me këdo, kudo dhe në çdo kohë.

Ky shkarkim i CD/MP3 hipnoterapisë për sukses në shitje mund t’ju ndihmojë gjithashtu të fitoni një vlerësim të ri për cilindo produkt ose shërbim që po shisni. Kjo do t’ju ndihmojë të përcillni këtë njohuri në një mënyrë të sigurt dhe të natyrshme. Duke përdorur fuqinë e hipnozës dhe duke çliruar kreativitetin, zgjuarsinë, frymëzimin dhe karizmin tuaj të brendshëm, ju mund të bëheni një shitës vërtet i shkëlqyeshëm dhe të shijoni sfidat e shitjes.

Keni karrierën e shitjeve që keni ëndërruar gjithmonë me ndihmën e vetë hipnozës!

Porositni këtë MP3 online tani dhe merrni kontrollin e jetës tuaj!!!
Bëhuni Mjeshtër i Shitjës në mënyrë natyrale me Hipnoterapi!!!

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Mjeshtër i Shitjës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *