SHËNDETI JUAJ ËSHTË MISIONI YNË
Lokacioni
Rr. Shkupit Llamella A, Nr 5 Prishtinë
Orari i Punës
E Hënë- E Shtune: 11AM-7PM
Na Kontaktoni
( 044 ) 849 -775
Shitje!

Suksese në Jetë

Çmimi origjinal qe: €80.00.Çmimi i tanishëm është: €40.00.

Përshkrim

• Arrini suksese ne jete në mënyrë natyrale me hipnoterapi
• Filloni që me të vërtetë të besoni në veten tuaj për të ecur përpara dhe për të arritur potencialin tuaj të vërtetë
• Programoni veten për ndryshim derisa ju fleni
• Programi më efektiv në Kosovë
• Këtë ingjizim MP3 mund ta bleni tash online dhe ta ndëgjoni përmes telefonave tuaj mobil

MËSONI SE SI TË LUFTONI FRIKËN TUAJ TË DËSHTIMIT ME HIPNOTERAPI !!!

Çka është frika e dështimit?

A e keni të vështirë për të përfunduar gjërat siç duhet?

Ndoshta ju gjeni veten duke shmangur situatat dhe përvojat e reja?

Ndoshta ju mendoni se ju thjesht nuk e shtyni veten sa duhet për të arritur potencialin tuaj të plotë?

Kjo MP3 e hipnoterapisë për të Eliminuar Frikën e Dështimit mund të ju ndihmojë për të tejkaluar këto probleme.

Frika e dështimit është një arsye e zakonshme për këto lloje të problemeve dhe kjo sigurisht duket se disa njerëz gjejnë këto lloje të gjërave më të vështira për të kapërcyer se të tjerat.

Nëse i nxitur nga perfeksionizmi, tolerancë të ulët të pasigurisë, përvojat e kaluara ose situatave të fëmijërisë, paaftësia për të kapërcyer frikën e dështimit mund të del në rrugën për një jetë të suksesshme dhe të kënaqshme.

Kjo MP3 për Eliminimin e Frikës së Dështimit do të ju ndihmojë të jeni më falës ndaj vetes, të ju ndihmojë të zhvilloni një kuriozitet të pafund dhe kënaqësi në sfidat e reja dhe të ju ndihmojë të ndryshoni mënyrën që ju i qaseni suksesit për ta bërë atë më shumë argëtim dhe shumë më pak të frikshme.

MERRNI KONTROLLIN E JETËS TUAJ!!!

Kjo MP3 e fuqishme e hipnoterapisë do t’ju japë besimin që ju duhet që më në fund të eliminoni frikën e dështimit!!!

Hipnoterapia është mënyra më e lehtë për të shkaktuar ndryshim në jetën tuaj, sepse sugjestionet pozitive shkojnë direkt në ndërdijën tuaj pa mundim kështu që ju mund të arrini qëllimet tuaja!! Krejt qka ju duhet të bëni është të dëgjoni për 30 netë para se ju të shkoni për të fjetur !!!

Nëse jeni të frikësuar për të provuar gjëra të reja, sepse ju mund të dështoni hipnoterapia është përgjigjja. Frika e dështimit është një shqetësim i zakonshëm për ata që janë perfeksionistë. Frika të tilla megjithatë mund të jenë një pengesë në rrugën për të provuar gjëra të reja dhe plotësisht të shijoni jetën tuaj.

Hipnoterapia nuk do të ndryshojë kush ju jeni. Ajo do të ndryshojë atributet që ju doni për të ndryshuar, të tilla si shmangia e gjërave të reja, sepse keni frikë të dështimit. Për të kapërcyer këtë frikë ju duhet të mësoni se si të përballeni me të. Të menduarit pozitiv është një qasje e përbashkët, por jo një që domosdoshmërisht do të mësojë ju se si të përballeni me dështimin. Gjithkush dështon në disa gjëra në një kohë. Kjo është një pjesë e të mësuarit dhe zhvillimit. Por në qoftë se nuk jeni në gjendje për të përballuar atë realitet është situata që ju gjeni veten në të atëherë hipnoterapia mund ta ndryshojë këtë qëndrim për dështimin.

Me hipnoterapi ju do të mësoni të relaksoheni. Pasi një gjendje e relaksimit është arritur hipnoterapia punon duke organizuar mendimet. Ajo mund të marrë mendimet irracionale që mund të keni në lidhje me dështimin dhe t’i zëvendësojë me mendimet e duhura që të ju ndihmojë të përballeni me dështimin. Pasi ju të dini që ju mund të dështoni dhe ende të ecni përpara ose se dështimi një herë nuk është një reflektim se si ju gjithmonë do të kryeni gjërat atëherë ju mund të keni mjetet e nevojshme që të provoni me guxim dhe besim gjëra të reja.

Unë dua që ju të merrni një moment nga dita juaj dhe të mendoni për diçka për një minutë. Unë dua që ju të mendoni për diçka që ju keni ëndërruar për të bërë, por diçka ka qenë duke ju mbajtur mbrapa. Unë dua që ju të leni poshtë gjithçka që ju po bëni tani dhe të vini me një plan ! Unë dua për të ju motivuar për të marrë një shans për diçka që ju ndjeheni i pasionuar. Ndoshta ju doni për të ndryshuar karrierën tuaj apo ndoshta ju doni të provoni diçka të re. Çfarëdo qoftë ajo që ju doni të bëni, bëjeni atë! Ndërmerrni hapin e parë tani !! Shanset janë se duke marrë këtë rrezik shumë do të përmirësojë jetën tuaj. Ju duhet të përpiqemi që të jeni personi më i mirë që ju mund të jeni.

Pasi të keni një qëllim në vend të jeni i sigurt për të qëndruar në rrugën e duhur. Mbani një qëndrim pozitiv gjatë gjithë kohës. Dhe në qoftë se ju keni një pengesë gjatë rrugës kjo është në rregull, sepse ju do të jeni në gjendje për të gjetur një mënyrë për të tejkaluar këtë pengesë. Kuptoni se në qoftë se ju dështoni ju mund të ri-vlerësoni veprimet tuaja, të bëni ndryshime dhe të provoni përsëri. E vetmja mënyrë për të mësuar është duke bërë gabime gjatë rrugës në qëllimin tuaj.

Frika e dështimit është brenda të gjithë neve. Ne të gjithë duam të jemi njerëz të suksesshëm, por ju duhet të pyesni veten nëse jeni me të vërtetë duke punuar drejt suksesit. Nëse ju nuk jeni vazhdimisht duke luftuar për sukses atëherë ndoshta ju keni një frikë të dështimit.

Frika e dështimit do të ju mbajë juve prapa në realizimin e ëndrrave tuaja. Por kjo nuk duhet të jetë në këtë mënyrë. Nëse ju mendoni se ka diçka ju mban prapa nga realizimi i ëndrrave tuaja atëherë ju ndoshta keni një frikë të dështimit. Duke pasur një frikë nga dështimi mund të ketë efekte të mëdha negative dhe mund të jetë arsyeja pse ju nuk jeni duke jetuar në potencialin tuaj të plotë.

Hipnoterapia është një mjet i fuqishëm për të përdorur në eliminimin e frikës tuaj të dështimit. Ky ingjizim MP3 do të ju japin sugjestione që ndërdija juaj do të dëgjojë dhe për të ju ndihmuar që të ecni përpara. Hipnoterapia do të ju ndihmojë për të ndërmarrë veprime dhe të punoni për t’u bërë një person i suksesshëm. Kjo MP3 e fuqishme do të ju ndihmojë të kuptoni se edhe në qoftë se ju keni një pengesë gjatë rrugës ju do të merrni besimin e nevojshëm për të mbajtur veten duke punuar drejt qëllimeve tuaja.

Dështimi është vetëm një gjendje e mendjës. Edhe nëse diçka nuk shkon ashtu si ju doni ju nuk jeni një dështim. Hipnoterapia do t’ju ndihmojë të mësoni nga gabimet dhe të zhvilloheni dhe forcoheni në mënyrë që ju mund të përballeni me çdo gjë që vjen në rrugën tuaj. Kjo MP3 do t’ju ndihmojë që të bëheni një person me durim dhe këmbëngulës. Duke hequr dorë nga gjërat nuk do të jetë më një alternativë për ju.

Shumica e njerëzve me frikën e dështimit e kanë të vështirë për të shkuar përpara. Ato janë shpesh të bllokuar për të arritur qëllimet e tyre, sepse kanë frikë se në qoftë se ata punojnë në drejtim të qëllimeve të tyre, ata nuk mund të ketë sukses, por në vend do të dështojnë. Nëse kjo tingëllon si ju atëherë ju mund të përfitoni shumë nga ky ingjizim MP3 për Eliminimin e Frikës së Dështimit. Ajo në mënyrë drastike do të ndryshojë jetën tuaj.

Hipnoterapia punon në ide dhe besime të thella rreth dështimit që ju keni mbajtur për një kohë të gjatë. Shumë lehtë dhe me efikasitet hipnoterapia ju lejon të liroheni prej këtyre mendimeve dhe besimeve negative rreth vetes. Dëgjimi i kësaj MP3-je për Eliminimin e Frikës së Dështimit do të ju ndihmojë të tejkaloni frikën tuaj të dështimit në një mënyrë të lehtë dhe të natyrshme në mënyrë që ju mund të shkoni përpara për të arritur sukses në jetë!

Porositni këtë MP3 online tani dhe merrni kontrollin e jetës tuaj!!!
Eliminoni Frikën e Dështimit në mënyrë natyrale me Hipnoterapi dhe arrini Suksese ne Jete!!!

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Suksese në Jetë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *