SHËNDETI JUAJ ËSHTË MISIONI YNË
Lokacioni
Rr. Shkupit Llamella A, Nr 5 Prishtinë
Orari i Punës
E Hënë- E Shtune: 11AM-7PM
Na Kontaktoni
( 044 ) 849 -775
Shitje!

Ankthi

Çmimi origjinal qe: €80.00.Çmimi i tanishëm është: €40.00.

Përshkrim

• Lirohuni nga ankthi në mënyrë efektive dhe natyrale me Hipnoterapi.
• Programoni veten për ndryshim derisa ju fleni
• Programi më efektiv në dispozicion
• Mëso teknikat efektive dhe të dobishme për lirimin nga ankthi
• Dëgjojeni këtë ingjizim MP3 në telefonat tuaj mobil për 30 netë para se ju të shkoni në shtrat

Mësoni se si të luftoni sulmet e ankthit me hipnoterapi!
Merrni kontrollin e jetës tuaj!
Kjo MP3 e hipnoterapisë për lirimin nga ankthi do ju jap fuqinë dhe startin që ju duhet për tu liruar nga sulmet e ankthit!

Hipnoterapia mund të shkojë në rrënjë të problemit që është duke shkaktuar sulmet e ankthit që mund të jetë shumë e dëmshme për jetën tuaj sociale dhe mirëqenien tuaj në përgjithësi.

A vuani nga agonitë e ankthit? A mund të ndjeni rrahjet e zemrës tuaj kur ju ecni në një dhomë? A fillojnë duart tuaja të dridhen dhe djersiten kur ju jeni të detyruar për të folur me dikë që ju nuk e njihni?A e keni të vështirë për të marrur frymë kur ndjenjat e frikës shfaqen?

Ju nuk jeni i vetëm. Miliona njerëz vuajnë nga ankthi dhe disa edhe marrin medikamente për të kontrolluar gjendjen, por këto medikamente shpesh kanë efekte të dëmshme anësore. Këto receta mund të ndihmojnë disa njerëz, por ato nuk shkojnë në rrënjë të ankthit tuaj – ato vetëm maskojnë problemin. Në vend që të rregullojmë shkaqet që shkaktojnë ankthin këto medikamente vetëm trajtojnë simptomat për kohë të shkurtër.
Duke shikuar përtej situatës për shkakun e vërtetë të sulmeve të ankthit, hipnoterapia ju liron nga këto reagime të pashpjegueshme dhe shpesh irracionale.

Hipnoterapia është mënyra më efektive për tu liruar nga sulmet e ankthit. Ristrukturimi konjitiv dhe relaksimi janë dy nga trajtimet më të rekomanduara për sulme të ankthit. Hipnoterapia është në gjendje për të kombinuar këto dy trajtime në të njëjtën kohë.

​Terapia fillon duke relaksuar trupin dhe mendjen në një gjendje të ngjajshme me atë që ndodh para se ju të fleni. Kur relaksimi arrihet atëherë ndryshimet konjitive fillojnë të zbatohen. Duke marrë situatat që është e paarsyeshme dhe ta zëvendësojë atë me të menduarit logjik në një situatë të ankthit është roli i hipnoterapisë.
Ju mund të jetë një kandidat ideal për këtë ingjizim MP3 të hipnoterapisë për të trajtuar ankthin në qoftë se ju keni përjetuar ndonjë nga këto:

• Ndjenjat e panikut dhe frikës
• Probleme me gjumë
• Ftohtësi apo djersitje të duarve / këmbëve
• Probleme me frymëmarrje
• Rrahje të shpejtë të zemrës
• Paaftësia për të qenë të qetë
• Goja e thatë gjatë situatave
• Mpirje të duarve apo këmbëve
• Tension i muskujve
• Parramendje

Gjatë sulmeve të ankthit është e rëndësishme që të përpiqeni të kontrolloni frymëmarrjen tuaj. Frymëmarrjet e thella përmes hundës dhe lirimin e saj përmes gojës për disa minuta ndihmon. Është gjithashtu e rëndësishme që të përpiqen për të qetësuar veten dhe relaksohuni sa më shumë të jetë e mundur. Duke u fokusuar në mendime pozitive poashtu ndihmon në situata të tilla.

Me ndihmën e hipnoterapisë ju mund të tejkaloni ndjenjat e ankthit!

A doni për të kontrolluar ankthin tuaj në mënyrë natyrale? A doni për t’i vënë fund ndjenjave të frikës dhe panikut të pakontrollueshme që ju keni qenë duke përjetuar?

Ekziston një mënyrë që ju mund të kontrolloni ankthin tuaj shpejt, sigurtë dhe në mënyrë natyrale. Duke përdorur fuqinë e mendjen tuaj dhe hipnoterapisë ju mund të filloni për të marrë kontrollin dhe lirimin nga ankthi dhe frika e vazhdueshme.
Ndryshimi vjen nga brenda jush – dhe kjo MP3 për Lirimin e Ankthit do ju ndihmoj për të rritur aftësinë tuaj natyrore për tu përshtatur dhe ndryshuar.

Paramendoni se si do të jetë për të:

Shkuar jashtë në publik pa frikën e të pasurit një sulm ankthi.
Shkoni para një grupi njerëzish pa ndjenja të asnjë frike.
Kaluar një ditë pa pasur asnjë sulm të pakontrolluar të panikut.

MP3-ja e hipnoterapisë për Lirimin e Ankthit në mënyrë të sigurtë dhe të qetë do t’ju drejtojë në një gjendje të relaksimit të thellë. Shumë probleme emocionale e kanë origjinën në mendjet tona në një nivel më të thellë kështu që ka kuptim për të drejtuar çdo ndryshim ku qëndron problemi – mendjen tonë. Relaksimi i thellë i rregulltë hap ”derën për të ndryshuar” dhe mund të ndikojnë në mendjen tonë në nivele shumë më të thella.

​Me të dëgjuarit e rregulltë dhe të përsëritur, ingjizimi MP3 për Lirimin e Ankthit do t’ju japë shumë sugjestione pozitive në mendjen tuaj që mund të ju ndihmojë të jetoni një jetë të lirë nga frikat e pabazuara dhe ankthit. Këto sugjestione të ju ndihmojë për të zhvilluar dhe të mësoni mënyra të reja të të menduarit, ndjenjave dhe të sjelljes.

​Ju mund të jetoni një jetë të lirë nga sulmet e ankthit. Ju do të ndiheni të relaksuar dhe të sigurt derisa ju jeni duke dëgjuar këtëingjizim MP3 përmes telefonave tuaj për Lirimin e Ankthit për 30 netë me rradhë. Pas 30 netve ju mund ta përdorni atë si një formë e mirëmbajtjes kur ju nevojitet.

Lirohuni nga Ankthi me hipnoterapi dhe ky ingjizim MP3 do ju jap startin që ju nevojitet..

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ankthi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *